ZAGRODA KSIĄŻĘCA


Zapraszamy do odwiedzenia Zagrody Książęcej przy Stajni Książęcej w Kliczkowie! 

Zagroda Książęca to wspólna inicjatywa Fundacji Pro Culturae Bono, Zamku Kliczków i Załogi Stajni Książęcej, która na co dzień odpowiada za jej funkcjonowanie. To dom dla zwierząt, w którym pracują ludzie pełni pasji i poświęcenia. Zagroda Książęca pełni funkcję dydaktyczną – przybliżając i umożliwiając obcowanie ze zwierzętami. Wizyta w tym miejscu to idealny pomysł na spędzenie rodzinnego popołudnia!

 

Spotkasz u nas owce, kozy, alpaki, króliki, kury, kuce, a także osiołka, które swobodnie przechadzają się po wspólnym wybiegu, czekając na smakowite kąski! Karmienie zwierząt przysmakami to niepowtarzalna okazja dla dzieci, by poznać je bliżej, karmić i pogłaskać. Obcowanie z naszymi mieszkańcami Zagrody Książęcej to czas na zabawę i edukację, a także sensoryczne doznania dla najmłodszych! Wybierz się na rodzinny spacer po okolicy z naszymi alpakami, lub przejażdżkę na kucyku po padoku i okolicy.

Godziny otwarcia: W okresie wakacyjnym (26 czerwca – 31 sierpnia) Zagroda będzie otwarta codziennie w godzinach 11:00 – 18:00

Poza sezonem: Poniedziałek – Piątek: Po uprzednim umówieniu się pod numerem telefonu: +48 693 022 441 

W weekendy i święta: w godzinach 11:00 – 18:00 

 Spędź czas z dala od zgiełku miasta – w naszej ZAGRODZIE KSIĄŻĘCEJ

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń! 75 734 0 700

Napisz! [email protected]